Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

İş Yurdu Faaliyetleri

Sincan Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü

 

Sincan Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü bünyesinde Tekstil, Mantı ve Kantin İşyurdu Atölyeleri faaliyet göstermektedir. Toplam 64 Hük/Tut. bu atölyelerde sigortalı olarak çalıştırılmaktadır. 

 

İşyurdu Mantı Atölyemizde %100 Dana kıyma bükme el mantısı üretimi yapılmaktadır. Ürünlerimiz Nissert Helal Deklerasyonuna uygun olarak sertifikalandırılarak hijyen standartlarına uygun şekilde üretimi gerçekleştirilmektedir. Atölyemiz bünyesinde haftalık ortalama 750 KG mantı üretimi gerçekleşmekle birlikte, aynı atölyeye bağlı, elde üretimi gerçekleştirilen erişte ve tarhana ürünleri de üretilmektedir. Atölyemizde profesyonel mikro dalga fırın ve -18C' oda tipi derin dondurucumuz bulunmaktadır. Üretimi gerçekleştirilen ürünler İşyurtları Satış Mağazalarında satışa sunulmaktadır.

 

İşyurdu Tekstil Atölyemizde; Nevresim takımı, El yüz havlusu, Banyo havlusu, Yastık, Pike, Çarşaf, Alez vb.ürünler ile çeşitli konfeksiyon ürünlerinin üretimi gerçekleşmektedir. Üretimi gerçekleştirilen ürünler İşyurtları Satış Mağazalarında satışa sunulmaktadır.

 

İşyurdu Kantinimizde ise kurumumuzda barındırılmakta olan hükümlü ve tutukluların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitlilikte gıda, temizlik ve bakım ürünlerinin satışı gerçekleştirilmektedir. 

 

 

Adres

Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü Yenikent Sincan/ANKARA

Telefon

Telefon : 0312 589 51 01

Faks : 0312 254 00 48

E-Posta

ankara.kadkcikisaretadalet.gov.tr